ANRIS .cz
svatební budoár

Zakázkové krejčovství

Řekli o mně

Paní Andrea je hrozně šikovná švadlenka. Šaty s vámi navrhne tak, aby vám seděly a po celou dobu se ujišťuje, že je to takto v pořádku. I proto jsem se v nich ve svatební den cítila skvěle a vydržela jsem v nich celý den i večer, byly moc pohodlné. :) Musím říct, že jsem s nimi byla velmi spokojená a byla jsem moc ráda, že je bylo možné ušít. Zvláště poté, co mi v některých salonech řekli, že takové neseženu. A to navíc za cenu, která nebyla nijak přemrštěná. Tímto moc děkuji za krásné šaty, se kterými se budu ještě dlouho loučit. :) 

Katka

Andrejcino cislo jsem dostala na doporuceni od svagrove po obchazeni nekolika svatebnich salonu a zkouseni satu ktere proste nebyly to vonco. Pri prvni navsteve jsem hned vedela ze jsem zvolila spravnou cestu, Andrea byla shopna zkombinovat saty z nekolika obrazku a pochopila co chci dokonale i co se tyce barev. Protoze neziji v cr a zkousku jsme mely domluvenou na tyden pred svatbou v duchu jsem se modlila aby saty byly ok a sedely, a opravdu, neuveritelne predstihly moje ocekavani... Byly lehoucke, pohodlne, originalni, vsem hostum se libili a hlavne nejvic me. Vydrzela jsem v nich az do rana. Andrejku muzu jen doporucit pokud je nektera nevesta nerozhodna, urcite nebude zklamana. Dekuji jeste jednou  

Gita

A za chvíli už to bude rok... toto letí, ale v myšlenkách a v srdci je to stále čerstvé, stejně tak jako skvělá spolupráce se švadlenkou Andrejkou. Dostala jsem na ni kontakt od známé a tak jsem neváhala a hned se ozvala, že bych měla zájem o ušití svatebních šatů. Nechtěla jsem si šaty půjčovat, protože naše svatba byla taky jen jedna a jen NAŠE, tak proč mít na sobě v tento JEDINEČNÝ den šaty, které už měl někdo nejednou na sobě? 

Stačilo mít jen trosku představu co a jak, sejít se s paní Andrejkou, která k moji představě přidala ještě mnoho skvělých nápadů, až jsem si říkala jestli není nějaká kouzelnice, která mi vidí do hlavy, protože každy její nápad splňoval naprosto moji představu!!! Z první schůzky jsem tehdy odcházela s totálním nadšením a věděla jsem že moje šaty jsou v těch nejlepších rukou... Nezbývalo nic jiného než napsat míry, vybrat ty správné látky, krajky, hedvábí, knoflicky, atd.. a mohlo se začít šít️. Mimochodem já měla při výběru všech látek nejen Andrejku, ale i jejího krásného syna Honzíka. A v takových případech se vždycky mužské oko hodí. 
Zkoušení šatů by se dalo spočítat na prstech jedné ruky, takže i pro hodně zaneprázdněné nevěsty je Andrejka to pravé️.
Moje šaty měly dvojí využití. Dlouhé pro “něžnou” nevěstu, k obřadu, obědu i prvnímu tanci a krátké pro “noční” nevěstu, která ráda tancuje️, a to jsem přesně já...krátkou variantu jsem nakonec nevyužila, protože v den naši svatby se počasí zkratka zbláznilo a zima mi nedovolila se odhalit. Mohla jsem si dát více slivovičky a vinečka na zahřátí a hned by se mi krátká varianta šatů hodila, ale to mi zas nedovolilo moje 3-měsíčni miminko v bříšku️. 

Komunikace s Andrejkou nevázla, předání šatů bylo přesně v termínu, na kterém jsme se domluvily, šaty byly krásně vyžehlené a voňavé! Takže OPRAVDU jsem byla maximálně spokojená!!! No a to, že jsem ješte z malého zbytku krajky dostala ušitou nevěstu od její dcery Kristýnky, tak o tom se mi ani ve snu nezdálo️. 

Šaty měly vážně úspěch ne jen u mě, ale i u mého muže a nasich hostů️. Já se cítila KRÁSNĚ, takže ješte jednou velký dík Andrejce za splnění mých představ, mého snu... 

Mužů říct, že Andrejka je zárukou krásné svatby, spokojené nevěsty a k tomu všemu i úžasnou osobností...️

Pusu a Velký Dík! 

Barbora

Svatba byla úžasná, vydařilo se to nad rámec našeho očekávání. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla nechat si šaty ušít u Vás!!! Cítila jsem se v nich skvěle, přirozeně a zkrátka mi padly nejen na tělo ale i na duši;-) Bez převlékání jsem v nich vydržela "až do rána", večer bylo chladno, tak jsem doplnila džínovou bundou. Také přikládám jednu fotku. Dokonce neutrpěly ani žádnou újmu co se týče roztrhání, či zabarvení. Bude se mi s nimi těžko loučit...zatím stále visí v ložnici na skříni a já se s nimi těším:-)

Vendula